Vi använder kakor för att förbättra din spelupplevelse och för att analysera vår trafik. Vi delar också infomation om ditt användande av sajten på våra sociala medier, i annonser och för analasyspartners.
Detaljer OK
Vi använder kakor för att förbättra din spelupplevelse och för att analysera vår trafik. Vi delar också infomation om ditt användande av sajten på våra sociala medier, i annonser och för analasyspartners.
Detaljer OK
OmBlogGenerella reglerIntegritetspolicy

Év eleji sajtóközlemény!

Az Abu-Dhabi paddockjában Zsolt meglepedt arccal így nyilatkozott!
- Hallottuk, hogy 17. helyen végeztél a második időmérődön!
- Így van ami számomra jó hely, sokak szerint nagyon gagyi hely, de szerintem igazán nagyon jó hely mert, innen is lehet a top 10-be bekerülni!
- Az első időd eléggé gyenge lett, de a második meg nagyon megrezegtette a léccet, mit gondolsz mitől lehetett ilyen jó időt menned?
- Nem tudom, lehetett a gumitól vagy jobban felgumizodott az aszfalt, fogalmam sincs, de lehet, hogy mázlim volt.
- Japáni idő mérőn rosszabb sorsod volt, miért?
- Már mondtam a lehetőségeket, de remélem ott is sokat fogok előre jönni!
- Indulsz Shainghai-ban, Hochenheim-ben ahol már DTM kocsival mész remélem ott jobb sorsod lesz ezeknél!
- Köszönöm, üdvözlöm a rajongókat!

Köszönöm akik elolvasták és like-olták! Sziasztok és sok jó versenyt kivánok mindenkinek 14-ik évadban is!

2015-06-15 20:02:08 av Zsoltika2014
Gillas: 2 | Betyg: 3.51

Bästa pressmeddelanden

English Formula 1: Car Rankings
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
Slovenščina Pokal narodov: Se obeta sprememba na vrhu?
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos