Używamy cookies, aby ulepszyć grę i do analizy ruchu użytkowników. Dzielimy się również informacjami na temat korzystania z naszej strony z naszymi partnerami społecznościowymi, reklamowymi i analitycznymi.
Szczegóły OK
Używamy cookies, aby ulepszyć grę i do analizy ruchu użytkowników. Dzielimy się również informacjami na temat korzystania z naszej strony z naszymi partnerami społecznościowymi, reklamowymi i analitycznymi.
Szczegóły OK
INFOBlogWarunki UsługiPolityka Prywatności

Decizie

M-am hotarat sa nu mai concurez in F3 si in clasele private, poate doar cu masina de veterans, pana la final de sezon cel putin pt ca mai mult obosesc pilotul si pierd puncte de rating. Asa ca o sa ma bag doar la FORMULA 2 unde este super tare si la seria particularizata!
Poate in sezonul urmator revin la decizia initiala sau voi merge mai sus...o Formula E sau Nascar! Desi as mai merge in F2, ca este frumos!

2015-01-28 19:21:07 przez DoRuF1
Lubią: 1 | Ocena: 1.66

Najlepsze Ogłoszenia Prasowe

English Formula 1: Car Rankings
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Pokal narodov: Se obeta sprememba na vrhu?
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos