Używamy cookies, aby ulepszyć grę i do analizy ruchu użytkowników. Dzielimy się również informacjami na temat korzystania z naszej strony z naszymi partnerami społecznościowymi, reklamowymi i analitycznymi.
Szczegóły OK
Używamy cookies, aby ulepszyć grę i do analizy ruchu użytkowników. Dzielimy się również informacjami na temat korzystania z naszej strony z naszymi partnerami społecznościowymi, reklamowymi i analitycznymi.
Szczegóły OK
INFOBlogWarunki UsługiPolityka Prywatności

Il motto deve essere...

...portaci a casa la vittoria della F2W o mandiamo il tuo pilota a zappare nei campi.

XD

2014-04-07 14:29:38 przez ciccioz
Lubią: 2 | Ocena: 2.10
To jest odpowiedź na powyższe ogłoszenie:

L'importante è non mollare

2014-04-07 09:51:43 przez Hakudoshi - Lubią: 6 | Wynik: 8.247

Lo scorso weekend aveva visto un ottimo Acarini piazzare la prima vittoria in F2W con annesso l'aggancio al treno podio. Le premesse erano buone per centrare almeno un'altra vittoria nel weekend successivo, ma non si erano fatti i conti con l'oste, o...

Odpowiedzi na ten artykuł

Muzzio dov'è?

2014-04-10 08:20:24 przez Hakudoshi - Lubią: 0 | Wynik: 0.000

La F2W è di tutto rispetto visti i piloti che ci sono tipo Janecks e Poucette! Il tuo Muzzio dov'è? Al circolo pensionato a giocare a briscola? XD

Najlepsze Ogłoszenia Prasowe

English Formula 1: Car Rankings
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?