Vi bruker cookies for å forbedre spillopplevelsen og til å analysere vår trafikk. Vi deler også informasjon om din bruk av nettstedet vårt med våre sosiale medier, reklame og analyse partnere.
Detaljer OK
Vi bruker cookies for å forbedre spillopplevelsen og til å analysere vår trafikk. Vi deler også informasjon om din bruk av nettstedet vårt med våre sosiale medier, reklame og analyse partnere.
Detaljer OK
OmBloggBrukervilkårPersonvern

Nincs cím

Hol is kezdjem, amikor regisztráltam a játékba és láttam, hogy van SuperLicensz nem gondoltam, hogy az leszek, és végre én is kipróbálhatom. Na, hogy kezdődöt ez a licensz vásárlás: ugye volt az a sajtóközlemény, hogy Zsolt a DTM-ben folytatja. Na és ketten szavasztak rá ezuttal is köszönöm mert nyertem 50 érmét, és egyből rá mentem a superlicensz vásárlás (nem tudom mi van oda írva mert nem néztem) kipróbáltam és tetszet így születet ez a sajtóközlemény.

den 2015-06-05 18:45:42 av Zsoltika2014
Liker: 2 | Vurdering: 3.49

Mest Populære Pressemeldinger

English Formula 1: Car Rankings
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
Slovenščina Pokal narodov: Se obeta sprememba na vrhu?
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos