Kami menggunakan cookies untuk meningkatkan pengalaman dalam permainan anda dan untuk menganalisa lalu lintas kami. Kami juga berbagi informasi tentang penggunaan situs ini dengan media sosial, iklan dan mitra analisis kami.
Detail OK
Kami menggunakan cookies untuk meningkatkan pengalaman dalam permainan anda dan untuk menganalisa lalu lintas kami. Kami juga berbagi informasi tentang penggunaan situs ini dengan media sosial, iklan dan mitra analisis kami.
Detail OK
AboutBlogKetentuan LayananKebijakan Pribadi

Nincs cím

Hol is kezdjem, amikor regisztráltam a játékba és láttam, hogy van SuperLicensz nem gondoltam, hogy az leszek, és végre én is kipróbálhatom. Na, hogy kezdődöt ez a licensz vásárlás: ugye volt az a sajtóközlemény, hogy Zsolt a DTM-ben folytatja. Na és ketten szavasztak rá ezuttal is köszönöm mert nyertem 50 érmét, és egyből rá mentem a superlicensz vásárlás (nem tudom mi van oda írva mert nem néztem) kipróbáltam és tetszet így születet ez a sajtóközlemény.

pada 2015-06-05 18:45:42 oleh Zsoltika2014
Suka: 2 | Rating: 3.49

Peryataan Pers Teratas

English Formula 1: Car Rankings
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
Slovenščina Pokal narodov: Se obeta sprememba na vrhu?
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos