Kami menggunakan cookies untuk meningkatkan pengalaman dalam permainan anda dan untuk menganalisa lalu lintas kami. Kami juga berbagi informasi tentang penggunaan situs ini dengan media sosial, iklan dan mitra analisis kami.
Detail OK
Kami menggunakan cookies untuk meningkatkan pengalaman dalam permainan anda dan untuk menganalisa lalu lintas kami. Kami juga berbagi informasi tentang penggunaan situs ini dengan media sosial, iklan dan mitra analisis kami.
Detail OK
AboutBlogKetentuan LayananKebijakan Pribadi

Dermíšek končí v F1.

Po dvouletém působení ve formuli 1 je čas po sezóně skončit.
Je to ani né rozhodnutí, ale nutnost opustit tento šampionát protože moje výkony jsou značně neuspokojivé.

Přesto děkuji teamu Ferrari za možnost usednout do kokpitu F1 a splnit si tak "dětský sen" závodit s těmi nejlepšími jezdci.

Na rok doufám pojedu Indy sérii, kde je konkurence obrovská a tak své šance vidím tak kolem 10. místa.

Už se nemám jak zlepšovat, progres v trénincích je čím dál menší a tak zvažuji i konec kariéry ale o tom se rozhodne v další sezóně.

S pozdravem
Milan Dermíšek

pada 2014-11-14 19:26:22 oleh deka96
Suka: 7 | Rating: 9.99

Peryataan Pers Teratas

English Formula 1: Car Rankings
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos