Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
O NamaBlogUvjeti pruzanja uslugeIzjava o privatnosti

Formula 2

Este o experienta placuta aici...dar foarte complicat! Nu am pilotul pregatit foarte bine si unde undeva la mijloc! Cu toate astea e o experienta placuta! Totusi sezonul viitor o sa incerc foarte probabil ceva mai sus, sau poate mai jos, in functie de venituri! E super tare oricum ar fi!!!

dana 2015-01-22 09:23:43 od DoRuF1
Broj osoba kojima se sviđa: 0 | Bodovi: 0.00
Reakcije na ovu objavu

greseala *unde = sunt :)

dana 2015-01-22 09:25:34 od DoRuF1 - Broj osoba kojima se sviđa: 0 | Bodovi: 0.000

"sunt" era acolo. Scuze, din graba!

Top Objave

English Formula 1: Car Rankings
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Slovenščina Pokal narodov: Se obeta sprememba na vrhu?
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos