Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
Koristimo kolačiće da poboljšamo vaše iskustvo igre i za analiziranje našeg prometa. Također dijelimo informacije o vašem korištenju naših stranica s našim društvenim medijima, partnerima za oglašavanje i analitiku.
Detalji OK
O NamaBlogUvjeti pruzanja uslugeIzjava o privatnosti

Muzzio dov'è?

La F2W è di tutto rispetto visti i piloti che ci sono tipo Janecks e Poucette! Il tuo Muzzio dov'è? Al circolo pensionato a giocare a briscola? XD

dana 2014-04-10 08:20:24 od Hakudoshi
Broj osoba kojima se sviđa: 0 | Bodovi: 0.00
Ovo je reakcija na sljedeću objavu:

Il motto deve essere...

dana 2014-04-07 14:29:38 od ciccioz - Broj osoba kojima se sviđa: 2 | Bodovi: 2.097

...portaci a casa la vittoria della F2W o mandiamo il tuo pilota a zappare nei campi. XD

Reakcije na ovu objavu

Zeru tituli

dana 2014-04-10 09:52:06 od ciccioz - Broj osoba kojima se sviđa: 1 | Bodovi: 1.622

Almeno Muzzio senza dubbio non finirà la stagione a zeru tituli, cosa che a quanto pare non si può dire per Acarini... XD

Top Objave

English Formula 1: Car Rankings
English Dark mode for MyRacingCareer new UI
English Porsche off to the Races in New Season!
English Becoming a driver / assistant for Club Lotus
Nederlands NMABEL presenteert nieuwe livery
Slovenščina Prevod igre
Português, Brasil Esforço sem atalhos
English Nations Cup: Do We Have a Title Fight on Our Hands?